.

.

New
Тенис Налепница Автомобил Прозорец Спортски Decal Muurstickers Име Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Тенис Налепница

Тенис Налепница Автомобил Прозорец Спортски Decal Muurstickers Име Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Тенис Налепница

DEN 94.00
DEN 144.48

Стока
Достапно.

Тенис Налепница Автомобил Прозорец Спортски Decal Muurstickers Име Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Тенис Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден. ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу.

Детали

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
112x180cm, 58x93cm, 13x21cm
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
тенис 1149
Материјал:
Пластични
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
боја:
како боја картичка
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти