.

.

New
Цртан филм Жирафа Висина Владетел Линија Раст на Табелата Позадина Позадина Chalkboard Детска Градинка Соба Училница Дневните 40x110cm

Цртан филм Жирафа Висина Владетел Линија Раст на Табелата Позадина Позадина Chalkboard Детска Градинка Соба Училница Дневните

DEN 717.00
DEN 796.80

Стока
Достапно.

Излупете исклучување на налепницата од подлога од хартија.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код & телефон бр . Инаку клиентите треба да си дозволи загуба дека не се понудат точни примачот информации,и Клиенти ја преземе контролата на дестинација Земји Царина .Време на испорака ќе биде за 20 до 60 дена редовно, ретко се случува повеќе од 90 дена за помалку земји. ве молиме почекајте пациентот,не отворен спор во рок од 2 месеци ,благодарение!Се разбира, ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. Залепете ја налепницата како сакаш. Ги налепница нежно од центарот на рабовите за да се елиминираат меурчиња.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 5 wordays средства по положувањето на безбедносна проверка од страна на Aliexpress.40*110 CM
Боја : Црна, Светло Сива , Виолетова (Прилагоди) Материјал : Не-toxi,еколошко ПВЦ, винил Издржливост : кој Трае до 6 години кога се применуваат во затворен простор Пакетот Вклучува : 1 x Жирафа Воведување Налепница на употреба : 1.Ние нудиме различен дизајн и различни боја одлуки, само се чувствуваат слободни да не контактирате! Капка Превозот На Располагање!!!^_^
Спецификации : Производ Големина : Прибл. Чистење на површината што планирате да се применуваат на етикетата, бидете сигурни дека тоа е целосно сува и мазна. Тоа е само продолжена поради празници.

Детали

боја:
црна, виолетова, светло сива
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
YMAH769
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Цртан филм
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти