.

.

New
Елени Ѕид Налепница Прекрасна Елени Ѕид Decal DIY Животинско Расадник Шема Ѕид Налепница Детска Соба се Намали Винил Отстранлив Decors P20

Елени Ѕид Налепница Прекрасна Елени Ѕид Decal DIY Животинско Расадник Шема Ѕид Налепница Детска Соба се Намали Винил Отстранлив

DEN 555.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


[size]
Wx H : 8x7cm (26 deers во 1 сет)
Wx H : 12x10cm (14 deers во 1 сет)
[default color]
браун
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Детали

боја:
кафеава, црна, бела, чоколадо, црвено, розово, меки розова, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, виолетова, светло виолетова, сина, темно сина, светло сина, сива, светло сива, златна, сребрена
Големина:
8cm wide x 26pcs, 12cm wide x 14pcs
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
P020
Тема:
Знаци
Бренд Име:
IWALLSTICKERS
Материјал:
Акрилик
Свеж

Избор на клиенти