.

.

New
80piece/set DIY Мали Polka Точки Ѕид Налепница Декоративни Винил Модерна Ѕид Decal Уметност Детска Соба Muurstickers Дома Декор

80piece/set DIY Мали Polka Точки Ѕид Налепница Декоративни Винил Модерна Ѕид Decal Уметност Детска Соба Muurstickers Дома Декор

DEN 384.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


ОПИС
Секоја Големина : 1.5 " во дијаметар Секој сет содржи 80pcs мали Polka Точки,можете да изберете две бои за секоја 40 компјутери.
Овие симпатична polka точки ѕид decal ќе додадете специјални допир на вашите деца фан на дв соба,спална соба,кујна,дневна соба.
Овие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.
Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.
Стандардни Бои :
— 40pcs во Розова
— 40pcs во Злато
Поради компјутерски екран, бои може да се разликува малку. Ние ќе бидеме среќни да ви помогне со било прашање

Детали

боја:
40pink и 40gold, 40pink и 40white, 40white и 40gold, 80gold, 40red и 40gold, 40orange и 40gold, 40orange и 40pink
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
iH071214
Тема:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
MMCTUM
Повеќе Бои:
Yes
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти