.

.

New
Бесплатен Превозот! 2 парчиња/многу Сидро Форма Дрвени Ѕид Декорација 33cm Декоративни Виси Дрвени Занает Медитерански Стил се Зацврсти Деко

Бесплатен Превозот! 2 парчиња/многу Сидро Форма Дрвени Ѕид Декорација 33cm Декоративни Виси Дрвени Занает Медитерански Стил се

DEN 966.00
DEN 1027.20

Стока
Достапно.


2pc/многу Сидро Форма Добредојдовте Дрвена Врата Одбор
Големина : 23*33cm
String Големина од околу 30cm
Материјал : дрвени
1 многу вклучувајќи и една боја, секоја

Детали

Големина:
33CM BIG SIZE
Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Сообраќај
Материјал:
Дрво;Дрвени
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Медитеранот
Свеж

Избор на клиенти