.

.

New
Кул Мода Бејзбол Со Скелет Ѕид Decals Mural Дома Момчиња Спалната Соба Креативни Оркестарот Ѕид Налепница Спорт Серија Позадина П-64

Кул Мода Бејзбол Со Скелет Ѕид Decals Mural Дома Момчиња Спалната Соба Креативни Оркестарот Ѕид Налепница Спорт Серија Позадина

DEN 288.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Производ Inforamtion : Број : П-64 Големина S : 42x47cm L : 57x63cm Материјал : Не-токсични за животната средина пријателски ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка) .
Ве молиме c hoose 1 бојата на вашиот decal од подолу
боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Детали

боја:
822 црна, 815 сина, 807 црвена, 801 бела, 824 браун, oither боја избор
Големина:
42x47cm, 57x63cm
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Стил:
Европа
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
П-64
Свеж

Избор на клиенти