.

.

New
Миење на Раце од страна на Мајка ми Бања Потсетник Знак Винил Ѕид Налепници Водоотпорен Тоалет /Кујна Прекрасна Ѕид Уметност Decal Декорација

Миење на Раце од страна на Мајка ми Бања Потсетник Знак Винил Ѕид Налепници Водоотпорен Тоалет /Кујна Прекрасна Ѕид Уметност

DEN 125.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.


-
"Се Мијат Рацете Љубов Мајка" Бања Потсетам Знак Винил Ѕид Налепници Водоотпорен Тоалет /Кујнски Мијалник Ѕид Уметност Decal Оркестарот
Заврши Големина : 40cmx15cm


Боја Картичка :
Плаќање : да ја прифатиме Alipay на Ali Express.
Ние ќе ги обезбеди попусти за продажба на големо нарачки , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за котација.
Превозот : Светот превозот услуга.
Квалитетот на нашите винил материјал, кој е еден од најдобрите во Кина. Ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите слики на пакет ако тоа беше скршен или оштетен кога ќе се примени, ние ќе испрати нов производ или да ви даде целосна наплата.
Добредојдовте На Нашата Продавница!
Ние сме професионални производител на Винил Сечење decal налепница .
Место : Погоден за било каква рамна површина како што се Очила/Подови/Врати/Ѕидови/Огледала/Автомобили/Чамци/Велосипеди/Дрво/од Пластика/Метал
Пакет : Обично вклучува Винил Decal, Трансфер Филм, Инструкции на англиски јазик, Демо Примерок. Изгледот големина обично се различни од заврши ефект .
Карактеристики На Производот :
Квалитет : Внатрешна 4-7 години, Отворено 3-5 години без боја исчезнува или испаѓање; Нема позадина сенка; без бел раб;
Материјал : Животната Средина; Пренослив; Водоотпорен; Чиста Боја;
Простор : Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Купатило, Кујна Соба, Канцеларија, Детска градинка, ученичкиот дом, Продавница, и така натаму. Обично ние пакет на стока и од картон цевка за да бидете сигурни дека ќе го добијат тоа во задоволителна состојба.

Детали

боја:
Црна, Сина, Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Златна Жолта, Топла Розова, Кафеава, Темноцрвена, Светло Сива, Светло Зелена, Темно Сива, Темно Зелена, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
40cmx15cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Censor Кодот:
5F2071
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
kasamanis
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
5F2071
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Материјали:
Не-toxi,еколошки Мет винил ПВЦ
Производ Карактеристики:
Водоотпорен, Винил Сечење Decals (не за печатење)
Цел:
Потсети Знак За Домашна Декорација
Се препорачува простор:
Бања/Wc/Кујнски Мијалник
Заврши Големина:
40cmx15cm
Тема:
Се Мијат Рацете Љубов Мајка Бања Знак Decals
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти