.

.

New
сценографијата платно отпечатоци апстракт современите Кинеската уметност гигант постер цртан филм сликата за модерна декорација дома уметност црвено на црно

сценографијата платно отпечатоци апстракт современите Кинеската уметност гигант постер цртан филм сликата за модерна декорација

DEN 719.52

Стока
Достапно.


b) Не може да биде малолетно лице боја разлика помеѓу вистинската слика и преглед на набљудувачите поради следи поставување. Ние ќе обезбедуваат инструкции, така што ќе може да се следат за да се соберат. Но, она што ние го препорачуваме се во боја Црна, Бела, и Дрвени. Можете да DIY планината сликарството јадро со дрвени или било рамка ви се допаѓа. Така, можете да го направите тоа и да се направи сликите подготвен да се откажам од youself. Еден форумџија 2 сантиметар е резервирано на секоја страна на платно.
Другиот тип на носилки се собрани од нас. Но, ве молам, ве молиме да бидат одговорни за такси превозот да се вратат. На носилки се веќе добро се сече и се испратени до вас во рефус.
1) прифатлива алтернатива на оригинални уметнички, платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстура, боја и детали.
3) Ние имаме многу рамка опции, и разни бои и текстури се достапни. Тој е подготвен да се откажам. Но, што е уште поважно, тоа е за DIY забава. Рамката цитирано погоре, вклучува носилки грб, но не ги вклучува сликарство core/отпечатоци,
4) Ако ви треба носилки или рамки, ве молиме контактирајте со нас пред ставање PO.
2) Ние исто така, обезбеди носилки барови.

Детали

боја:
12x12inch Испечатете го само, 16x16inch Испечатете го само, 20x20inch Испечатете го само, 24x24inch Испечатете го само, 28x28inch Испечатете го само, 30x30inch Испечатете го само, 32x32inch Испечатете го само
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
CA-CH-030
Класификација:
За Ѕид
Предмети:
Сценографијата
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Свеж

Избор на клиенти