.

.

New
цртан филм був мајмун лав жирафа слон дрво ѕид налепници за деца соби бебе соба оркестарот diy животни ѕид decals пвц постери уметност

цртан филм був мајмун лав жирафа слон дрво ѕид налепници за деца соби бебе соба оркестарот diy животни ѕид decals пвц постери

DEN 225.00
DEN 236.64

Стока
Достапно.

ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
превозот терминот s
1.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
clovers цвеќиња огради baseboard ѕид decals дома декоративни налепници adesivos де paredes 3d ѕид tatoo diy соба mural уметност 048.ве молиме diy. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.но, не е отворен спор без cotact.(емс 10 -20 дена)
3.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
експрес : 5-10 дена.ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.

Детали

боја:
Повеќе
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
ZYPB-5071-НН Ѕид ПВЦ Налепници Decals Уметност
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
60*Околу 90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
95*130 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
шарени
Содржина:
цртан филм був мајмун лав жирафа слон животни
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само Лепило:
Yes
Свеж

Избор на клиенти