.

.

New
новиот дизајн фото рамка винил ѕид уметност decals дома декор дневна соба и спалната соба затворен diy црн ѕид налепници декорација позадина

новиот дизајн фото рамка винил ѕид уметност decals дома декор дневна соба и спалната соба затворен diy црн ѕид налепници декорација

DEN 355.00
DEN 373.44

Стока
Достапно.


повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
експрес : 5-10 дена. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
превозот терминот s
1.

Детали

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,За Фрижидер,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYVA-8202-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
60*60 Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
105*82 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
Фото Рамка
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes
Свеж

Избор на клиенти