.

.

New
Големите Дрвја се Австралија, Шумата за Отстранлив Ѕид Уметност Налепници ПВЦ Позадина Decals за Дневна Соба и Спалната соба Дома Декорација JG107

Големите Дрвја се Австралија, Шумата за Отстранлив Ѕид Уметност Налепници ПВЦ Позадина Decals за Дневна Соба и Спалната соба

DEN 2130.00
DEN 2242.56

Стока
Достапно.

Фабриката за директна продажба, можете да го прилагодите големина, боја Детали, ве молиме контактирајте со сервисот Материјал : Отстранлив Винил ПВЦ Карактеристики : 1, може да се отстрани 2, водоотпорен и издржливи винил 3, двострано визуелен модел 4, зелен ѕид налепници 5, со висок квалитет, траат со години без пилинг и исчезнува 6. Каде да се применуваат : се држиме до било каква мазна површина како што се : ѕидови, врати, стакло, кабинети, апарати, итн.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
За нас
1. - Каде што сакате
Превозот услови
1.
Контактирајте со нас
1. Можете да не контактирате на 7 дена по добивање на цел ако објектот има никакви проблеми, ние може да ги прифати замена или рефундирање на дека. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. Ние може да обезбеди DHL, EMS, UPS-от, Хонг Конг Пост, Сингапур Пост, Швајцарската Пост. Ако ви се допаѓа производ купен од нас, се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек, вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Ако производот што сте го добиле има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите пред да ни остави негативни или отворен спорот, ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. Обично ние можеме да брод на редот во 3-7 работни дена по извршената уплата е потврдена.

Детали

боја:
црна, црвена, бела, светло сива
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Стил:
Европа
Бренд Име:
KUCADA
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
JG107
Свеж

Избор на клиенти