.

.

New
пеперутка летање во глуварче пвц ѕид налепници за дневна соба и спалната соба ѕид уметност оркестарот decals diy постери

пеперутка летање во глуварче пвц ѕид налепници за дневна соба и спалната соба ѕид уметност оркестарот decals diy постери

DEN 225.00
DEN 236.64

Стока
Достапно.

(емс 10 -20 дена)
3.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.

Детали

боја:
Црна
Број На Модел На:
ZYPB-5125-НН Ѕид ПВЦ Налепници Decals Уметност
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Тема:
Растенијата
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
60*Околу 90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
130*165 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црна
Содржина:
пеперутка летање во глуварче
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само Лепило:
Yes
Свеж

Избор на клиенти