.

.

New
Креативни Декоративни Акрилик Огледало На Ѕидот Налепници Вратата Плочка Продавница Дневна Соба И Спална Соба Оркестарот Headboard Соба Декорација Дома R150

Креативни Декоративни Акрилик Огледало На Ѕидот Налепници Вратата Плочка Продавница Дневна Соба И Спална Соба Оркестарот Headboard

DEN 216.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.


УСЛУГА
Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на производи на нашите клиенти, а се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди најсигурни и најбрз начин на превозот услуга која ние може да си го дозволи. И ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. И ние ќе ја користи е Голема или Мала кутија за пакување други големини со користење на пена одбори во внатрешноста за дополнителна заштита.
Ви благодариме за вашата посета и имаат убав ден.
Ако ви треба прилагоди на големината ве молиме контактирајте со нас. Отстрани хартија дефиниција. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.
Сепак, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во поставки на екранот и други причини, како што се огледало површина одраз во мониторот, светлина, позадина итн, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
УПАТСТВО ЗА ИНСТАЛАЦИЈА
1.
Дебелина : 1 mm
Примена : Спална Соба, Дневна Соба, Купатило, Детска Соба, Тоалет, Врата, Кујна, Продавница, Таванот
ГОЛЕМИНА
Ве молиме прочитајте ги тродимензионални цртежи внимателно пред наддавање, целосно моделот е составен од многу мали парчиња.
Силно поддржан од лепило, покриен со заштитна хартија на огледало површина. Инсталацијата Заврши!
СОБА ДЕКОРАЦИЈА
• Кујна
• Спална соба
• Дневна Соба
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
За некои мали димензии на налепници ние ќе го користиме меур торба, тоа ќе биде доволно силна за да ги заштити производите.

Детали

Големина:
S 100cm x 8cm, M 150cm x 18cm, L 200cm x 17cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
R150
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
BACKGROUNDTURNOVER
Тема:
Апстракт
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница
Свеж

Избор на клиенти