.

.

New
европската цвеќиња лозата birdcage пвц ѕид налепници за детска соба дома ѕид уметност оркестарот adesivos де parede diy decals

европската цвеќиња лозата birdcage пвц ѕид налепници за детска соба дома ѕид уметност оркестарот adesivos де parede diy decals

DEN 163.00
DEN 171.84

Стока
Достапно.


повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.ве молиме diy. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
3. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
превозот терминот s
1. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.Технологија : 3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.

Детали

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYPB-7102-НН Ѕид ПВЦ Налепници Decals Уметност
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
50*70 Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
72*100 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
шарени
Содржина:
европската цвеќиња лозата birdcage
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само Лепило:
Yes
Свеж

Избор на клиенти