.

.

New
Високи Жирафа Силуета Ѕид Налепница За Бебе Соба Слатка Декоративни Винил Ѕид Decals Mural Животинско Seies Симпатична Постер W-325

Високи Жирафа Силуета Ѕид Налепница За Бебе Соба Слатка Декоративни Винил Ѕид Decals Mural Животинско Seies Симпатична Постер

DEN 429.00
DEN 523.20

Стока
Достапно.

Производ Inforamtion : Број : W-325 Големина : S : 42x63cm M : 57x85cm Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Детали

боја:
622 црна, 615 сина, 610 руменило, 601 бела, 605 темно жолта, 624 браун, друга боја избор
Големина:
57x85cm, 42x63cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
W-325
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти