.

.

New
прекрасна мачка под уличното осветлување ѕид уметност decals за детска соба дома декорација цртан филм diy отстранлив ѕид налепници

прекрасна мачка под уличното осветлување ѕид уметност decals за детска соба дома декорација цртан филм diy отстранлив ѕид налепници

DEN 145.00
DEN 152.64

Стока
Достапно.

но, не е отворен спор без cotact.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.

Детали

боја:
Повеќе
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYVA-8333-NAP2 Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Спецификација:
2pcs
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
57*29+5*8 околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
85*48 нашата големина само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
прекрасна мачка под уличното осветлување
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes
Свеж

Избор на клиенти