.

.

New
дом е направен од љубов и сон писма ѕид decals за спалната соба дома декорација отстранлив налепници винил уметност црна

дом е направен од љубов и сон писма ѕид decals за спалната соба дома декорација отстранлив налепници винил уметност црна

DEN 135.00
DEN 142.08

Стока
Достапно.

кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
превозот терминот s
1. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.(емс 10 -20 дена)
3.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.

Детали

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
ZYVA-8354-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
28*околу 56
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
34*67 нашата големина само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
дом е направен од љубов и сон
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes
Свеж

Избор на клиенти