.

.

New
вера, љубов, надеж инспиративни винил ѕид налепници цитати за дневна соба diy дома декорација ѕид уметност removeable decals црна

вера, љубов, надеж инспиративни винил ѕид налепници цитати за дневна соба diy дома декорација ѕид уметност removeable decals

DEN 440.00
DEN 462.72

Стока
Достапно.


ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме.
експрес : 5-10 дена.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена . кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
превозот терминот s
1. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.

Детали

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZYVA-8280-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цврста
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
86*Околу 57
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
вера, љубов, надеж
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes
Свеж

Избор на клиенти