.

.

New
Декоративни Дрво 3D Ѕид Огледало Налепници Тоалет Вратата Плочка Налепница Продавница Дневна Соба и Спалната соба Ѕид Оркестарот Соба Декорација Дома R156

Декоративни Дрво 3D Ѕид Огледало Налепници Тоалет Вратата Плочка Налепница Продавница Дневна Соба и Спалната соба Ѕид Оркестарот

DEN 235.00
DEN 412.80

Стока
Достапно.


Исклучително мала тежина за безбедност. Отстранете ја белата поддржан од хартија од налепници, стап секое парче до точната локација.
Ако ви треба прилагоди на големината ве молиме контактирајте со нас. И ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.
УСЛУГА
Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на производи на нашите клиенти, а се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди најсигурни и најбрз начин на превозот услуга која ние може да си го дозволи.
Дебелина : 1 mm
Примена : Спална Соба, Дневна Соба, Купатило, Детска Соба, Тоалет, Врата, Кујна, Продавница, Таванот
ГОЛЕМИНА
Ве молиме прочитајте ги тродимензионални цртежи внимателно пред наддавање, целосно моделот е составен од многу мали парчиња.
Силно поддржан од лепило, покриен со заштитна хартија на огледало површина.
Сепак, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во поставки на екранот и други причини, како што се огледало површина одраз во мониторот, светлина, позадина итн, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Далеку-слепи : Смешни се во потрага по малку деформација на рефлексија. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање. Отстрани хартија дефиниција.
Краток слепи : Јасно природата како вистински одраз во огледало.

Детали

Големина:
S 28cm x 50cm, M 45cm x 80cm, L 56cm x 100cm, XL 84cm x 150cm, XXL 112cm x 200cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
R156
Материјал:
Акрилик
Тема:
Растенијата
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
BACKGROUNDTURNOVER
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница
Свеж

Избор на клиенти