.

.

New
среќни девојки се најубаво ѕид налепници цитати дневна соба затворен ѕид уметност оркестарот винил отстранлив decals декорација

среќни девојки се најубаво ѕид налепници цитати дневна соба затворен ѕид уметност оркестарот винил отстранлив decals декорација

DEN 192.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.

сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.но, не е отворен спор без cotact. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
превозот терминот s
1.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.(емс 10 -20 дена)
3.
експрес : 5-10 дена.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .

Детали

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ZYVA-8255-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
41*Околу 57
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
36*95 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
среќни девојки се најубаво
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes
Свеж

Избор на клиенти