.

.

New
Креативни Модерна Круг Декоративни 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Налепници Вратата Продавница Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор Декорација Mural R155

Креативни Модерна Круг Декоративни 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Налепници Вратата Продавница Дневна Соба и Спалната соба Дома

DEN 575.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.


Силно поддржан од лепило, покриен со заштитна хартија на огледало површина. Отстранете ја белата поддржан од хартија од налепници, стап секое парче до точната локација.
Да се загрози-доказ & Мазна работ спречува боли. Отстрани хартија дефиниција.
Ви благодариме за вашата посета и имаат убав ден.
Мазна мермер
Керамички ѕид
Мазна мебел
боја на површината
Мазна стакло
Сува боја површина
Метал
Дрвени ѕид
Мазна позадина
ЗА БОИ
11 бои со ефект на огледало се достапни за различни декор стилови, сите боја опции се вистински фотографии направени во исто опкружување и светлина состојба.
Далеку-слепи : Смешни се во потрага по малку деформација на рефлексија. ЗА ПРЕДМЕТИ
Селективните 1 mm дебелина еколошки акрилни огледало материјал.
Дебелина : 1 mm
Примена : Спална Соба, Дневна Соба, Купатило, Детска Соба, Тоалет, Врата, Кујна, Продавница, Таванот
ГОЛЕМИНА
Ве молиме прочитајте ги тродимензионални цртежи внимателно пред наддавање, целосно моделот е составен од многу мали парчиња.
Бренд : Background Turn Over
Производ : DIY Огледало на Ѕидот Налепница
Материјал : Висок Квалитет Акрилик(Еколошки), Силно Поддржан самолепливи, Огледало Површина Заштитени со Кафена Хартија.
Краток слепи : Јасно природата како вистински одраз во огледало. И ние ќе ја користи е Голема или Мала кутија за пакување други големини со користење на пена одбори во внатрешноста за дополнителна заштита.

Детали

Големина:
S 50cm x 50cm, M 70cm x 70cm, L 95cm x 95cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
R155
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
BACKGROUNDTURNOVER
Тема:
Апстракт
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница
Свеж

Избор на клиенти