.

.

New
Бележник 3ММ Декоративни Налепници за самолепливи Кристал Цвеќиња Налепници За Бележник Мешана Боја Налепници Бесплатен Превозот

Бележник 3ММ Декоративни Налепници за самолепливи Кристал Цвеќиња Налепници За Бележник Мешана Боја Налепници Бесплатен Превозот

DEN 864.00

Стока
Достапно.


ДИМЕНЗИИ : 8 CM*16 CM ДИЈАМЕТАР : 3ММ
Превозот налепници не со хартија картичка
Добредојдовте на Annie е Продавница
Нашата цел е да им даде на нашите клиенти пријатно и удобно шопинг искуство. Посакуваме да имате пријатен шопинг тука!
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Детали

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Европа
Шема:
3D Налепница
Тип На Производ:
Diy декорација
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти