.

.

New
бесплатен превозот уникатен подарок уметност модел мачка скулптура украс мачка љубов мачка за домашен декорација

бесплатен превозот уникатен подарок уметност модел мачка скулптура украс мачка љубов мачка за домашен декорација

DEN 929.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки мачка
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински мачки
4. добар дар и украс
5.Големина : 16x12cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски
мачка-1
мачка-2
мачка-3

Детали

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Европа
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Животните
Број На Модел На:
HCAT130812
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Функција:
3D Налепница
Свеж

Избор на клиенти