.

.

New
MEYA Акрилик Ѕид Огледало Налепница Гитара И Музика Белешки Огледало Decal&Мурали За Живеење Спалната соба Дома Декорација

MEYA Акрилик Ѕид Огледало Налепница Гитара И Музика Белешки Огледало Decal&Мурали За Живеење Спалната соба Дома Декорација

DEN 535.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

2 MM акрилик огледало сребрена или златна боја
Производ големина : 60x45cm
Користење и предност
Користете го за дома декорација
Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи сигурен и издржлив
Начин на плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
( 4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Детали за производот и големина
Акрилик ѕид налепница
Материјал : 1.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.

Детали

боја:
Злато, Сребро.
Број На Модел На:
АЈ-65
Материјал:
Пластични
is_customized:
yes
Големина:
60x45cm
Функција:
3D Огледало Налепница
Свеж

Избор на клиенти