.

.

New
бесплатен превозот уметност модел мачка скулптура украс мачка љубов мачка за домашен декорација

бесплатен превозот уметност модел мачка скулптура украс мачка љубов мачка за домашен декорација

DEN 845.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки мачка
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински мачки
4. добар дар и украс
5.Големина : 16x12cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски
мачка-1
мачка-2
мачка-3

Детали

Шема:
3D Налепница
Стил:
Европа
Тема:
Животните
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
HCAT130810-2
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Пластични
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Функција:
3D Налепница
Свеж

Избор на клиенти