.

.

New
Бесплатен Превозот На Големо Чудовиште Камион Персонализирана Било Име Детска Спална Соба Ѕид Налепница Деца Винил Decal Дома Декор

Бесплатен Превозот На Големо Чудовиште Камион Персонализирана Било Име Детска Спална Соба Ѕид Налепница Деца Винил Decal Дома

DEN 388.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Пакет се Вклучени(Спецификација : 2 парчиња) : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25. 2)Затоа што Димензија е ограничен ,Ние не можеме Да Брод на сите Производот од страна на orginal големина, Кога вашата нарачка Големина е повеќе Ограничена,Може да се Примени на Производот во Компостирање Шема ,Можеби Доаѓаат во Неколку Делови Во Различни Листови ,во Зависност од Тоа во Големини.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата.Секој decal е направен од висок квалитет, самолепливи и водоотпорен винил. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво, под нормални околности, три дена за испорака. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се.Ние Нема да ги прифатат со оваа причина .Додадете контакт на модерната ѕид декор во вашиот дом со оваа прекрасна decal.Pls љубезно ве молиме да се Разбере. Ви Треба за да се Поврзете на Целата налепница на Ѕидот од Себе . МАТРИЦАТА ќе биде предаден. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме. И ние нема да плаќаат за превозот на трошоците за испраќање на стоката.

Детали

боја:
Црна
Големина:
35x58cm, 58x110cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Креативните
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
RS3558
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти