.

.

New
Хокеј играч Ѕид уметност Decal налепница Изберете Име Број Персоналните Дома Декор 2 Големини

Хокеј играч Ѕид уметност Decal налепница Изберете Име Број Персоналните Дома Декор 2 Големини

DEN 556.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.

Обрнете внимание на : 1)Забелешка : Pls дозволете мало боја нарушување, за различни монитор може да се прикаже поинаку. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата. Ви благодариме за вашиот разбере! ЦЕЛОКУПНАТА ГОЛЕМИНИ : 55 (w) x 80 (h) cm 101(h)cm x147(w)cm стандардна боја е црна (црна). Стави ги на твоите ѕидови, врати, плочки, windows, метал, плакар, пластика,windows - каде што сакате! 4.

Детали

боја:
Црна
Големина:
55x80cm, 101x147cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
RS5580
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти