.

.

New
Seahorse Ѕид Decal DIY 70 Seahorse Ѕид Налепница Винил Ѕид Уметност бебе Бебе соба Дневна Соба и Спалната соба Дома Декорација Ѕид Уметност

Seahorse Ѕид Decal DIY 70 Seahorse Ѕид Налепница Винил Ѕид Уметност бебе Бебе соба Дневна Соба и Спалната соба Дома Декорација

DEN 432.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Нема причина да се Вратат или Спор . Лесен за употреба и отстранување 2. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. Ви Треба за да се Поврзете на Целата налепница на Ѕидот од Себе .Додадете контакт на модерната ѕид декор во вашиот дом со оваа прекрасна decal.Ние Нема да ги прифатат со оваа причина .Издржливи,перат и изрибан (мека четка).Нашите винил е оценет за последните 6 години на отворено и практично засекогаш затворен простор. Обрнете внимание на : 1)Забелешка : Pls дозволете мало боја нарушување, за различни монитор може да се прикаже поинаку.Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво, под нормални околности, три дена за испорака. Стави ги на твоите ѕидови, врати, плочки, windows, метал, плакар, пластика,windows - каде што сакате! 4.Секој decal е направен од висок квалитет, самолепливи и водоотпорен винил. 2)Затоа што Димензија е ограничен ,Ние не можеме Да Брод на сите Производот од страна на orginal големина, Кога вашата нарачка Големина е повеќе Ограничена,Може да се Примени на Производот во Компостирање Шема ,Можеби Доаѓаат во Неколку Делови Во Различни Листови ,во Зависност од Тоа во Големини.

Детали

Класификација:
За Ѕид
Бренд Име:
POOMOO
Стил:
Креативните
Спецификација:
2pcs
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
RS0408
Материјал:
ПВЦ
боја:
Црна/Сива/Red/Сина.ект
Стандардната боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти