.

.

New
живописни креативни 3D прозорец дупка пејзаж сино небо бел облак дома decal ѕид налепница за куќа дневна соба покривот decals налепници

живописни креативни 3D прозорец дупка пејзаж сино небо бел облак дома decal ѕид налепница за куќа дневна соба покривот decals

DEN 123.00
DEN 201.12

Стока
Достапно.

Купувачот : Здраво , продавачот, Мојот пакет беше заглавен во царината, тие не порака до мене, јас не може да се добие тоа , Сега јас треба да се отвори некој спор. Ние обезбедуваме политика на враќање. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Продавачот : Жал ми е , сите екстра данок на царинската се на купувачот одговорност, сите ние може да се направи е да се обиде да се потрудиме да се остави на купувачот да се избегне данок , ние ќе го одбележи ниска цена на пакетот и ја прати како подарок.Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Клиентите Задоволително не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Па може да ви испрати слика или предмет код за мене .Понудата Со Доверба!
слики за повикување само, предмет на нашите производи. Купувачот : Здраво , продавачот , јас не се добие мојата пакет, што се случува ? Зошто не може да ги пратите на следење на број? Е тоа погрешно? Продавачот : здраво пријател, ние сме испратени на пост , можеби ќе треба да направите некои процес на работа. Ако ви се допадна производот , но не можете да го најдете нив Ние во продавницата на nokia , ве молиме не грижете се .

Детали

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
HM0039
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Пејзаж
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Класификација:
Pour le mur
превозот:
Бесплатен превозот
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/креативните
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Шема:
Blue Sky
Poids du colis:
0.135 kg (0.30 lb.)
Димензии du colis:
60cm x 5cm x 5cm (23.62 во x 1.97 во x 1.97 во)
Свеж

Избор на клиенти