.

.

New
Замав Време Европа Стил 12 инчен Големи Дрво Ѕид Нишалото Часовник Молчи Темпирана Кварц Види за Дневна Соба Канцеларија

Замав Време Европа Стил 12 инчен Големи Дрво Ѕид Нишалото Часовник Молчи Темпирана Кварц Види за Дневна Соба Канцеларија

DEN 1774.00
DEN 1867.20

Стока
Достапно.


Име на модел : Завртете го држачот на време
Големина : 12 инчен = 30cm дијаметар, 14 инчен = 35.5 cm (Надвор од Акциите)
Карактеристики : Нишалото Занишан
Боја : Сива Боја/Бела
Извор на енергија : АА Батерија (не се вклучени)
Пакет се вклучени :
1 x 12 инчи ѕиден часовник (батерија не е вклучена за safty превозот причина)

Детали

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Европа
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Применливи Сместување:
дневна соба
Тежина:
1400g
Материјал:
Дрвени
Функција:
Нишало
Ѕиден Часовник Тип:
12 инчен
Шема:
Никој
Тело Материјал:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти