.

.

New
4inch 6digits црвена боја, часови,минути и секунди предводена од часовникот(HIT6-4R)

4inch 6digits црвена боја, часови,минути и секунди предводена од часовникот(HIT6-4R)

DEN 6136.00
DEN 6528.00

Стока
Достапно.


led часовник
ѕиден часовник
дигитален часовник

Детали

Дисплеј Тип:
Дигитални
Тип:
Ѕидни Часовници
Motivity Тип:
Дигитални
Функција:
LUMINOVA
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HIT6-4R
Свеж

Избор на клиенти