.

.

New
Метална Школка 3 во 1 Затворен Hyprometer Термометар Ѕиден Часовник со светлосен fucntion

Метална Школка 3 во 1 Затворен Hyprometer Термометар Ѕиден Часовник со светлосен fucntion

DEN 2234.00
DEN 2352.00

Стока
Достапно.


Забелешка : ве Молиме ставете ја под големо сонце за некое време да се добие доволно прозрачна fucntion пред да го користите. ви благодариме
Материјал : пластични + метал школка
Производ големина : 25cm дијаметар
Нето тежина : 500

Детали

Тип:
Ѕидни Часовници
Број На Модел На:
wallclock003
Обликот:
Кружни
Шема:
Апстракт
Функција:
LUMINOVA
Материјал:
Пластични
Стил:
Краток
Ѕиден Часовник Тип:
30 мм Дебел Плоча
Motivity Тип:
Кварц
Дијаметар:
25cm
Комбинација:
Ги одделува
Тело Материјал:
Пластични
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
500g
Применливи Сместување:
дневна соба
Свеж

Избор на клиенти