.

.

New
Покер Игра Соба Огледало Налепница Голем Ѕиден Часовник Времето Лета Кога Ќе се Игра Мода Дома Декор DIY Часовници Reloj Mural Ѕид

Покер Игра Соба Огледало Налепница Голем Ѕиден Часовник Времето Лета Кога Ќе се Игра Мода Дома Декор DIY Часовници Reloj Mural

DEN 501.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Кристално површински форми совршен одраз на светлината. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Спецификации : Главен Материјал : Полистирен
Главната Боја : Сребрена / Злато(изборен)
Движење : Кварц
Батерија : 1 * АА Батерија(не се вклучени)
Налепница Дебелина : 1mm
Часовникот големина : 45x70cm
Noto :
Сликата е за повикување само
Секој Ѕиден часовник содржи многу мали кругови, кој на задната страна со стап лента вие сте слободни да се стави во вашиот омилен место. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Тежина:
150g
Обликот:
Геометриски
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Шема:
Апстракт
Материјал:
Пластични
Форма:
Единствен Лик
Број На Модел На:
ХГ-HD-CL-0058
Должина:
700mm
Комбинација:
Мулти-парче сет
Ширина:
45cm
Тело Материјал:
Пластични
Применливи Сместување:
дневна соба
Функција:
Огледало Removeble
Ѕиден Часовник Тип:
огледало ѕиден часовник
Големина:
adjustable(Size in kind prevail)
Количина:
1 сет
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu(Копното Кинески)
Пакет:
OPP вреќа
боја:
црното Злато Сребро.
Материјал:
ABS
wether baateris вклучуваат :
без АА batteris
Часовникот DIY Големина:
45X70CM(17.7X27.6)
Свеж

Избор на клиенти