.

.

New
Моден гроздобер derlook horologe уметност ѕиден часовник модерна го исклучите часовник гроздобер смола ѕиден часовник

Моден гроздобер derlook horologe уметност ѕиден часовник модерна го исклучите часовник гроздобер смола ѕиден часовник

DEN 3839.52

Стока
Достапно.

детали за производот
Моден гроздобер derlook horologe уметност ѕиден часовник модерна го исклучите часовник гроздобер смола богот-Сонце Покажувачот на ѕидниот часовник
Големина : 50inch , вкупната големина 600x600x60mm
Материјал : смола,стакло
Моторот Тип : батерија(не може да брод со стока,клиентите треба купите во локалната пазарот byself,ве молиме љубезно забелешка)
Боја на располагање : антички сребрен,бела,антички злато, златни

Детали

Лист Големина:
20inch all60x60x10cm
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
50cm
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Тело Материјал:
Смола
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Европа
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Смола
Функција:
Антички Стил
Тежина:
5000g
Шема:
Апстракт
Број На Модел На:
8038
Ѕиден Часовник Тип:
Смола
Свеж

Избор на клиенти