.

.

New
[Ganxin]4 4 цифрен 7 сегментен Led дисплеј одбројувачки тајмер дигитални ѕиден часовник стан контрола

[Ganxin]4 4 цифрен 7 сегментен Led дисплеј одбројувачки тајмер дигитални ѕиден часовник стан контрола

DEN 13872.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Ѕидни Часовници
Motivity Тип:
Дигитални
Дијаметар:
0cm
Стил:
Модерна
Применливи Сместување:
Студија
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Плоштад
Дисплеј Тип:
Дигитални
Ширина:
160cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GI4T-4R
Должина:
500mm
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
1600g
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Шема:
Никој
Ѕиден Часовник Тип:
Ѕид-монтирани
Функција:
LED Дисплеј
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Употреба:
Внатрешна
сертификација:
CE,RoHS
Свеж

Избор на клиенти