.

.

New
Исклучителна Moonstone Свежа Вода Бисер нараквица,Кристално

Исклучителна Moonstone Свежа Вода Бисер нараквица,Кристално

DEN 407.00
DEN 541.92

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Функција:
Порака Потсетник
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
AAAA
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Кубен Циркони
Свеж

Избор на клиенти