.

.

New
Шарм дама 's 57 ММ убав дизајн боја блескаше хривнија се прелива parti

Шарм дама 's 57 ММ убав дизајн боја блескаше хривнија се прелива parti

DEN 908.00
DEN 1211.04

Стока
Достапно.

breadcrumb-layout {position : relative;z-означувач : 3;} #bd {ширина : 1200px;} #bd .

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Пол:
Жените
Функција:
Порака Потсетник
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
AAAA
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
Свеж

Избор на клиенти