.

.

New
СУДБИНАТА ЉУБОВ Мода Накит Мажите Хривнија Накит Црна Кожа Wristlet за Момче од не ' Рѓосувачки Челик PH1101

СУДБИНАТА ЉУБОВ Мода Накит Мажите Хривнија Накит Црна Кожа Wristlet за Момче од не ' Рѓосувачки Челик PH1101

DEN 383.52

Стока
Достапно.

Бренд : СУДБИНАТА ЉУБОВ. овластени од страна на оригиналниот производител , со висок квалитет. Изработка : се Произведува во Сериозна Контрола на Квалитетот; еден по Еден Проверка; се Фокусираат на Детал на Обработка. Дизајн : Mascluine Плетенка Кожа Хривнија; Гроздобер Моден Стил; Погодна за Секојдневно Носење.
Материјал : Кожа
Големина : 21cm . ве молиме имајте на сликата подолу за референца

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Должина:
21cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
PH11001
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Судбината Љубов
Материјал:
кожа
Функција:
Други
Свеж

Избор на клиенти