.

.

New
S925 фунта сребрен накит мода бутици DIY оригинален дизајн и Tian Yulian Peng Хривнија

S925 фунта сребрен накит мода бутици DIY оригинален дизајн и Tian Yulian Peng Хривнија

DEN 3755.00
DEN 4693.44

Стока
Достапно.


Бренд BOCAI материјал S925 сребро гем поставите hetian jade стил Тајландски сребро тежина 9.4 g главниот камен големина поставите hetian jade 1.5 cm
производот пред видите

Детали

Бренд Име:
BOCAI
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Стил:
Класичен
Материјал:
Вештачки Корални
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Модерен ОЛ
Третман процеси:
Jade
Производство Кодот:
SL14241
Продажбата сериски број:
SL14241
Пакување:
најголемиот дел
Свеж

Избор на клиенти