.

.

New
OneBandaHouse 1PC Возрасни Големина Хривнија Астма Силикони Wristband

OneBandaHouse 1PC Возрасни Големина Хривнија Астма Силикони Wristband

DEN 265.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Силиконски хривнија главно содржи :
Silkscreen печатени, Debossed, Врежана, или debossed Печатени. Висок квалитет.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Се заштитат себе си или некој близок
Уживајте во животот повеќе, знаејќи дека вие или вашиот близок, може да добиете брз и соодветен третман треба нешто да се случи. Носат медицински wristband!
Астма Силикон Wristband Хривнија
Технички Детали :
Боја : Сива, бела, сина
Боја Infilled : бела, црна
Достапни Големини : 202x12x2mm
Пакување : индивидуални пакет
Количина : 1pc
Ние се специјализираат во создавање на сопствени промотивни подарок за било кој настан, организација, клуб, или бизнис – големи или мали.
Опис На Производот
1. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
Ние, тогаш ќе се потврдат со што конечниот дизајн за да се одобри пред производство на вашиот сопствен силикони хривнија цел започнува, за да бидете сигурни дека ќе го добијат токму она што го сакате. Големина : 202x12x2mm; 180x12x2mm; 202x25x2mm; 180x25x2mm
Превозот :
1.
Осигурајте се дека сте се опфатени во итни случаи.Квалификувани производи за да ги задоволи клиентите остроумниот очи.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Не ја изгуби својата медицински wristband!
Осигурете се дека имате резервни медицински wristband само во случај да се изгуби една.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OneBandaHouse
Метали Тип:
метал слободни
Синџир Тип:
закачам
Компатибилност:
no
Функција:
Потсетник
Затворач Тип:
едно парче
Објектот:
Астма Силикони Хривнија
Материјал:
Силиконска Гума
Големина:
202x12x2mm
Боја:
Бела, Сива и Сина
логото:
Исполнет во боја
Користат За:
Подарите Подарок
Должина:
8
Свеж

Избор на клиенти