.

.

New
Производство 100PCS F1108 RIFD 13.56 MHZ фреквенција IC card, бела IC card), Компатибилен s50 на унодц + 1 читач

Производство 100PCS F1108 RIFD 13.56 MHZ фреквенција IC card, бела IC card), Компатибилен s50 на унодц + 1 читач

DEN 821.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


оваа наредба :
100 13.56 MHZ картички
1reader(TXT out ,USB порта)
чип : 13.56 MHZ F11/F08( Компатибилен S-50)
МФ S50 чипови картички : 100pcs=$39.0
Ако имате потреба од печатење,ве молиме порака до продавачот.
Овој читателот од стави

Детали

Чип Капацитет:
1K
Број На Модел На:
F08
Прочитајте Опсег:
3-9cm
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
ISO Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
85X54mm
Бренд Име:
ZOCORFID
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Големина:
85.5X54X0.86mm
Фреквенција:
13.56 MHz
чип:
F-08
Свеж

Избор на клиенти