.

.

New
Бела ПВЦ Пластика SLE4442 со Hico магнетна лента композитни картичка

Бела ПВЦ Пластика SLE4442 со Hico магнетна лента композитни картичка

DEN 5682.00
DEN 6384.00

Стока
Достапно.

Клучни Карактеристики :
Име на производ : SLe4442 контакт IC card
Чип : SLe4442+Magstripe
За задржување на податоци : > 10 години
Минималната напишете / избрише време : од 2,5 ms
Температурата опсег : 0 - 70c
Имплементацијата на стандардите : ISO 14443, ISO 7816
Димензии : L85.5 x W54 x H0.80mm
10,000 циклус читај/пишувај издржливост.
Интелигентни 256x8bit EEPROM.
32x1 малку за Заштита на Меморијата.
3 бајтен, корисничката лозинка.
Димензии : CR80 86 x 54mm
Дебелина : 0.82 mm
Материјал : ПВЦ, домашно МИЛЕНИЧЕ
Картичка Површина : Мат/ сјаен финиш
Сместување : Ламиниране
Оперативен Температура : -20 до +60°C
Stockage Температура : -20 до +65°C
Пакет : 200pcs по внатрешен кутија ,
Извршен Стандард : ISO14443 A
Апликации :
претпријатија, банка, сообраќај, осигурување, супер маркетинг, паркинг, училиште, библиотека за управување со контрола на пристап, итн

Детали

Бренд Име:
Jedrek
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Композитни Картичка
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Фреквенција:
4442
Свеж

Избор на клиенти