.

.

New
лето стил Ultrathin секси жени хулахопки чорапи Чипка Врвот Чиста Бутовите Висока мрежа Чорапи Висок Квалитет Pantyhose црна,red902

лето стил Ultrathin секси жени хулахопки чорапи Чипка Врвот Чиста Бутовите Висока мрежа Чорапи Висок Квалитет Pantyhose црна,red902

DEN 99.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.

Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. На нашите продажба expenriences до сега, 0. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот. Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди. Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : )
3.
Ве молиме, напишете вашето име и презиме ако сте купувачи од Русија
здраво, драги
Оваа содржина не содржат јакна(врвот). Нашата услуга : Ние стоиме зад се што се продава и да ја направат нашата мисија да се обезбеди на нашите клиенти 's задоволство. Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети.
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ. Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Телефонски број ќе биде прифатена.Хулахопки, Pantyhose, collant, чорапи, рибарски мрежи, секси долна облека, долна облека, meia calça, медиуми, хулахопки жените, најлон чорапи, pantyhose жени ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се одржи редот. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Најлон
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
sotcking
Тип:
pantyhose
хулахопки во боја:
Црна, Црвена
Свеж

Избор на клиенти