.

.

New
Жените Мода Секси Чиста Транспарентен Хулахопки Тенок Pantyhose Чорапи Една Големина SCKLH0021

Жените Мода Секси Чиста Транспарентен Хулахопки Тенок Pantyhose Чорапи Една Големина SCKLH0021

DEN 143.52

Стока
Достапно.


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Spandex
Големина : Една Големина
Пакетот Вклучува : 1 x Pantyhose
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ тука .
2. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дена од купувањето.
Превозот
1. Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната или e-Пакет.
2. Ние ќе испрати пратката во рок од 1-3 дена откако ќе ја испратите вашата исплата.
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни доколку постои каква било.
Гаранција
Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
SCKLH0021
Дебелина:
Тенка
Свеж

Избор на клиенти