.

.

New
Секси Fashion Женска Дама Девојки Црна Секси Fishnet Шема Жакард Чорапи Pantyhose Хулахопки 902

Секси Fashion Женска Дама Девојки Црна Секси Fishnet Шема Жакард Чорапи Pantyhose Хулахопки 902

DEN 99.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.

Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета. Нашата цел : целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот. Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот.
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Телефонски број ќе биде прифатена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба.
enuinely Погрешни Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : )
3. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се одржи редот.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Полиестер,Најлон
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
902
Свеж

Избор на клиенти