.

.

New
Пролетта и есента нов двоен-игла деца pantyhose панталони бебе pantyhose чешлани памук девојки leggings

Пролетта и есента нов двоен-игла деца pantyhose панталони бебе pantyhose чешлани памук девојки leggings

DEN 285.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Материјал : Чешлани памук S код 0-1 носители години, М код 1-3 години, L код 3-5 години

Детали

Големина:
S, M, L
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ys leggings
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
Tukla бебе
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Свеж

Избор на клиенти