.

.

New
Децата Пролет, Есен Хулахопки Памук Бебе Девојки Pantyhose Деца Младата Плетени Collant Хулахопки Мека Бебе Облека Година

Децата Пролет, Есен Хулахопки Памук Бебе Девојки Pantyhose Деца Младата Плетени Collant Хулахопки Мека Бебе Облека Година

DEN 314.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.


Децата Пролет, Есен Хулахопки Памук Бебе Девојки Pantyhose Деца Младата Плетени Collant Хулахопки Мека Бебе Облека 2016 Година

Детали

Големина:
1T to 3T, 4T to 7T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
PY-025 Девојки Pantyhose
Бренд Име:
TZEEWA
За сезоната:
есен зима пролет
Дебелина:
Нормално
Шема:
Симпатична
елемент:
Англија Европската
Производ categorg:
девојка чорапи
Должина:
долги чорапи
Стил:
Американски Стил
каталог:
девојки pantyhose
категорија:
деца хулахопки
ткаенина име:
Памук
Свеж

Избор на клиенти