.

.

New
Бебе Девојки Цврсти, Меки Се Водат Новородено Бебе Деца Девојки Топло Pantyhose

Бебе Девојки Цврсти, Меки Се Водат Новородено Бебе Деца Девојки Топло Pantyhose

DEN 154.00
DEN 176.64

Стока
Достапно.


Тоа е Добар Подарок За Роденден на вашето Дете
Материјал : 100% Памук
Боја : Светло Сива,Светло Кафе,Розова,Сребро Бела,Сребро Црна
Големина : S M L(Еластична canbe растеглив)
Големина На Половината Должина Ширина
S(0-3 Years) 14-18" 23-27" 2. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.5"
M(4-7 Години) 14. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Тесни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.110kg (0.24lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Свеж

Избор на клиенти