.

.

New
7 Бои Зима и Топло Pantyhose Солидна Мека Памучна PP Панталони Bottoms Деца Бебе Девојки Лак Хулахопки Еластичен

7 Бои Зима и Топло Pantyhose Солидна Мека Памучна PP Панталони Bottoms Деца Бебе Девојки Лак Хулахопки Еластичен

DEN 148.00
DEN 169.92

Стока
Достапно.


'
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа". Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Земавме овие фотографии од самите себе.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Врз основа на досегашното искуство.1-4"
M(3-5 Години) 13.5" Возраст за избор е за Азија бебе,ве молиме изберете од детал големина на табелата. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Чорапи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.110kg (0.24lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Свеж

Избор на клиенти