.

.

New
2017 Бебе хулахопки плетени памук девојка pantyhose новороденче порибување на деца деца хулахопки панталони гаќи децата облека

2017 Бебе хулахопки плетени памук девојка pantyhose новороденче порибување на деца деца хулахопки панталони гаќи децата облека

DEN 452.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

.
Де livery
Она што цел ќе бидат испратени во 3 работни дена.
Бесплатен превозот со Кина
пост воздух mail време на Испорака :
да USA & Canada : 8-16days
да европските земји : 12-18days
кон Азиските земји : 7-15days
Враќање :
Ако предмети имаат некои неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние вредност, секој клиент.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем.Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ви даде задоволителен одговор.
Забелешка : купувачот треба плати данок ако вашата земја треба,немаме никаква одговорност за тоа,ви благодариме за вашето разбирање.
Ние имаме многу долна облека стилови,ако имате некои се заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас,само слободно да го направи тоа.

Детали

Големина:
S fit 0 to 12m, M fit 12m to 36m, L fit 3 to 5y
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Airkiss
Број На Модел На:
2352
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
2017 Нов стил за девојки хулахопки & leggings:
сезона
Корејски солидна боја девојка панталони:
децата leggings панталони
функција:
еластична,дише,fashionalble
Свеж

Избор на клиенти